MENU
×
 • Váš nákupný košík je prázdny!

Pokladňa
Registrácia Prihlásenie
Kontaktujte nás

Dodacie podmienky

Všeobecné obchodné podmienky možete prečítať tu.

5. Dodacie podmienky

 1. Dodacia lehota na tovar v ponuke predávajúceho je vo väčšine prípadov do 2-4 pracovných dní od potvrdenia objednávky, maximálna doba dodania je 7 dní alebo po dohode s kupujúcim sa môže predĺžiť. O dodacej lehote a termíne dodania bude predávajúci kupujúceho informovať pri potvrdení objednávky v e-maili. Ak kupujúcemu nevyhovuje oznámená dodacia lehota, má možnosť stornovať objednávku bez zmluvnej pokuty.
  Predávajúci zaradí objednávku do výroby, až keď objednávateľ odsúhlasí termín dodania v e-maili. Po zaradení objednávky do výroby je jej zrušenie možné len na základe bodu 2.6 týchto obchodných podmienok.

6. Doručenie tovaru

 1. Predávajúci zabezpečuje dopravu tovaru spôsobom, ktorý si kupujúci vyberie z ponúkaných možností v objednávke:
  1. osobný odber na prevádzke počas otváracích hodín (Veľkodunajské nábrežie 4964, 94501 Komárno)
  2. kuriérskou službou
  3. Slovenskou poštou
 2. Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie tovaru na určené miesto.
 3. Tovar je primerane zabalený a zabezpečený. Kupujúci je povinný pri preberaní tovaru skontrolovať neporušenosť zásielky.
 4. Spolu s tovarom dodá predávajúci kupujúcemu faktúru (daňový doklad), dodací list. Predávajúci taktiež dodá spolu s tovarom návod na obsluhu a záručný list ak to vyžaduje povaha tovaru.
 5. Za tovar zodpovedá predávajúci až po jeho prevzatie kupujúcim. Tovar sa považuje za prevzatý kupujúcim od doby, kedy kupujúci písomne potvrdí prevzatie tovaru.
 6. Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru kupujúcemu zavinené prepravcom. Za poškodenie zásielky zavinené prepravcom zodpovedá v plnom rozsahu prepravca. Takéto prípady rieši predávajúci dodaním nového tovaru kupujúcemu po zaplatení všetkých škôd prepravcom.
 7. V prípade väčšej objednávky sa môže stať, že máme nedostatok tovaru a tak Vami objednaný tovar bude dodaný v niekoľkých balíkoch, pričom poštovné a balné platíte ako za jeden balík.